Dodany: 2012-06-28 14:15:55

The Secret CircleMłoda dziewczyna, jest zmuszona przeprowadzić się do babci do miejsca, którego nie zna. Musi to zrobić z powodu śmierci jej matki, która zginęła w pożarze. Kiedy dziewczyna przyjeżdża do miasteczka poznaje z czasem nowych przyjaciół, ale wokół niej zaczyna się dziać coś niepokojącego.

 

serial The Secret Circle opowiada historię dziewczyny, która nie tylko okazuje się mieć umiejętności, które ją przerażają, a z czasem dowiaduje się, że należny do sekretnego kręgu, a w miejscowości, do której przybyła wszyscy na nią czekali, by razem mogli mieć na nowo pełną moc. Nie wszyscy jednak czekali na dziewczynę, w mieście są istoty, które mogą mieć wpływ na to jak zmarła i dlaczego zmarła matka dziewczyny.

 

serial The Secret Circle pokazuje, że bardzo dzieżko jest odnaleźć siebie, a jeszcze ciężej zaakceptować niewygodną prawdę o sobie. serial The Secret Circle to serial, który wciąga z racji tego , że w każdym odcinku poznajemy kolejny element układanki, która sprawia, że z czasem dowiadujemy się więcej o jakichś sytuacjach, a także okazuje się, że rzeczywistość może być niebezpieczna i bolesna. Serial the secret circle opowiada więc o takich przeżyciach młodej dziewczyny, która wie, że nie jest zwykłą nastolatką..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Secret Circle
Nick: