Dodany: 2012-06-29 08:34:11

The Walking DeadŻycie jest bardzo cenne, a człowiek bardzo walczy by to życie zachować. Tak jest również w serialu, którym jest serial The Walking Dead. serial The Walking Dead to serial, który opowiada o tym jak ciężko jest pozbyć się nieludzkich zachowań, kiedy człowiek staje w obliczu zagłady, śmierci i niebezpieczeństwa.

 

Serial the walking dead to serial, który opowiada historię osób, które jako jedyne istnieją jako żywe w mieście, które opanowali żywi zmarli. Serial the walking dead to serial, który nie boi się tematyki zombie. Serial the walking dead to serial, który skierowany jest do tej części widzów, którzy lubią opowieści o tym jak żywi walczą o swoje cenne życie wśród zombie, które są w większości i wykorzystują to. serial The Walking Dead to serial, który w każdym odcinku pokazuje kolejny dzień walki żywych z zombie, ale również z czasem żywych z żywymi, którzy stają się wobec się mało ludzcy, kiedy okazuje się, że niebezpieczeństwo zagląda im w oczy, a przy tym zagrożeniem może być każdy dla siebie wzajemnie.

 

Serial pokazuje nieco inne spojrzenie na walkę z zombie, jest ona za każdym razem ukazywana jako przegrana dla ludzi, choć wcale tak nie musi być, a wręcz przeciwnie serial the walking dead pokazuje siłę niektórych w walce z potworami, które kiedyś były ludźmi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: