Dodany: 2012-06-29 08:52:24

AwkwardNieco inne spojrzenie na świat nastolatków. Nieco inne spojrzenie na świat ludzi, którzy nie do końca są pewni tego, kim chcą być, co im się podoba i co jest prawdą, a co wymysłem. serial Awkward to serial opowiadający historię nastolatki, która z szarej myszki w szkole staje się znaną i popularną dziewczyną. Powód?

 

Próbowała popełnić samobójstwo, przynajmniej w opinii swoich kolegów i koleżanek ze szkoły. serial Awkward to serial, którego głównym zadaniem jest pokazanie zabawnej historii pomyłek, które mogą zacząć kreować rzeczywistość, której tak naprawdę nie ma, a to wszystko co jest wynikiem nieporozumienia staje się przyczyną sytuacji, z których tylko można się śmiać.

 

serial Awkward to serial, który ma za zadanie bawić nie tylko młodzież, ale i dorosłych, ale również wszystkich, którym zwyczajnie brakuje śmiechu do łez i zabawnych historii, czy też nielogicznych komunikacji, które są często na tyle mylne, że aż zabawne. Serial awkward to zupełnie inne spojrzenie na świat nastolatka, takie, jakiego jeszcze nie widzieliśmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Awkward
Nick: