Dodany: 2012-06-29 08:54:42

Słowo na LTrochę zrozumienia, miłości i udanego związku – takie są marzenia bohaterów serialu, którym jest serial słowo na L. serial Słowo na L to opowieść mieszkających w tych samym mieście kobiet, które są w różnych związkach, w związkach, które mogą, ale nie muszą skończyć się udanie – happy endem.

 

serial Słowo na L to serial , który nieco komplikuje zwyczajne życie kobiet. serial Słowo na L opowiada bowiem historie osób nowoczesnych, takich, które nie tylko są osobami bardzo wobec siebie wymagającymi, ale również nie boją się życia, opinii innych czy innego tego typu rzeczy. Serial słowo na L to opowieść osób, które żyją w różnych związkach, zarówno tych homoseksualnych jak i tych heteroseksualnych.

 

Serial słowo na L to przede wszystkim serial, który nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi serialami. W tym serialu jedna z par poszukuje intensywnie dawcy spermy, ponieważ chcą mieć dziecko. Lesbijskie związki, niespotykane pomysły i potrzeby – to sedno serialu, którym jest wspomniany tu serial, polecamy tym, którzy mają ochotę zobaczyć nieco inne spojrzenie na świat, związki, uczucia, potrzeby i wszystkie emocje z tym związane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Słowo na L
Nick: