Dodany: 2012-06-29 08:57:05

24 godzinyNiesamowity pomysł na zrobienie serialu, doskonała obsada i produkcja – tak oceniają serial 24 godziny nie tylko internauci, ale również tak oceniają serial osoby, które znają się na kinie, są tak zwanymi profesjonalnymi krytykami.

 

Serial 24 godziny to serial, który nie tylko zdobył serca krytyków, ale również zwyczajnych widzów, którzy od dobrego serialu oczekują ciekawych zwrotów akcji, ciekawych rozwiązań i co ważne niesamowitych wrażeń. serial 24 godziny zdecydowanie jest takim serialem. To właśnie serial 24 godziny podobnie jak seriale tego typu sprawia, że widz siedzi w niepewności i zastanawia się jak dalej potoczą się losy bohatera.

 

W tym przypadku – serial 24 godziny to coś więcej, zwłaszcza, że serial to przede wszystkim akcja, która jest widzowi dawkowana. W każdym odcinku pokazana jest jedna godzina akcji specjalnego agenta, którego zadaniem jest uratować kandydata na prezydenta. Serial jest więc niezwykle tajemniczy i do ostatniego odcinka nie wiemy, czy cel uda się zrealizować naszemu głównemu bohaterowi, czy też nie ma na co on liczyć. Jak się zakończy jego misja? Zobacz sam!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu 24 godziny
Nick: