Dodany: 2012-06-29 09:04:43

Zagubiona tożsamośćJeśli od samego początku nie wiemy kim tak naprawdę jesteśmy, czym jest to, w co wierzymy, jaka jest nasza rodzina lub jaka była, kim byli nasi przodkowie, a kim my będziemy w przyszłości – ciężko jest znaleźć sobie miejsce na świecie.

 

Taki problem ma główna bohaterka serialu, którym jest serial Zagubiona tożsamość. serial Zagubiona tożsamość to serial opowiadający historię istoty, która nie jest człowiekiem, nie wie, kim właściwie jest. Żywi się energią życiowa ludzi, co często kończy się nie tak, jak powinno.

 

serial Zagubiona tożsamość to opowieść o szukaniu siebie, o samotności, o tolerancji i o tym jak ważne jest znalezienie swojej tożsamości, nawet kiedy okazuje się, że szukanie to może okazać się bezskuteczne. Serial zagubiona tożsamość to serial, którego główne przesłanie to także walka dobra ze złem, nawet zła ze złym, z którego ostatecznie wychodzi dobro, a także serial zagubiona tożsamość to opowieść o tym jak można wyzbyć się jedynego, pewnika w swoim życiu dla dobra innych, dla poświęcenia się innym i dobru..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zagubiona tożsamość
Nick: