Dodany: 2012-06-29 09:11:45

4400serial 4400 to serial, który wymaga od widza nieco więcej brania poprawki na niego niż inne seriale fantastyczne. serial 4400 to serial opowiadający historię miasteczka, w którym nagle ginie 4400 osób.

 

Nie wiadomo co się z nimi stało i gdzie są. serial 4400 to serial, który nieco banalnie i bez szczególnego wysiłku podchodzi do sprawy UFO, obcych i ich ingerencji w nasze życie tu na ziemi. Serial 4400 opowiada o tym, jak porwani z miasteczka ludzie, nagle ponownie pojawiają się w miasteczku, jednak nie są oni tacy, jakimi byli, przed tym zdarzeniem. Serial opowiada więc o metamorfozie porwanych ludzi, opowiada historię niesamowitego zdarzenia, kiedy to obcy zmieniają ludzi na swój wzór po to by łatwiej przejąć władze nad światem.

 

Takie jest przesłanie tego prostego filmu z gatunku fantastyki, który być może nie jest jednym z najlepiej dopracowanych seriali, jednak co ważne, są to seriale, które wciąż cieszą się oglądalnością, bo jak się okazuje ludzie lubią historię porwanych osób przez obcych, które zmieniają się i nagle stają się zagrożeniem dla swojego świata, w którym do tej pory żyli..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 4400
Nick: