Dodany: 2012-06-29 09:22:18

Gotowe na wszystkoSerial o kilku kobietach, które żyją po sąsiedzku i jak gdyby nigdy nic prowadzą normalne, spokojne, często luksusowe życie. Jednak w ich głowach wciąż rodzą się pomysły na siebie, a także stają się znudzone może zbyt idealnym życiem więc postanawiają zbadać sprawę śmierci swojej koleżanki, sąsiadki, która zginęła nie wiadomo jak, czy ktoś się przyczynił do jej śmierci, a jeśli tak, to kto to był i jak ma za to odpowiedzieć.

 

serial Gotowe na wszystko bo o nim tu mowa to serial, który pokochała nie tylko Polska, ale również USA i część Europy. To serial o typowych gospodyniach domowych, które oprócz życia typowo domowego chcą czegoś więcej od życia i nie boją się po to sięgnąć.

 

serial Gotowe na wszystko to nieco inna odmiana serialu, który jest bardzo dobrze znany tym , którzy oglądali serial seks w wielkim mieście, tu serial opiera się na podobnej mentalności z tym, że kobiety, które występują w tym serialu to kobiety z przedmieścia nieco inne niż te z dużego miasta. Poza tym serial Gotowe na wszystko to serial, który jak twierdzą stali widzowie przede wszystkim coś, co daje do myślenia singielkom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gotowe na wszystko
Nick: