Dodany: 2012-06-29 09:37:17

Zabójcze umysłyserial Zabójcze umysły to serial, kryminalny, który jest na tyle podobny do innych seriali tego typu, że niezbyt wiele osób zasiada by śledzić ten serial, a szkoda, bo warto serial Zabójcze umysły to serial, który nie tylko wciąga co odcinek, bo w każdym odcinku poruszana jest inna sprawa, inna walka, inna zagadka, ale jednocześnie inny sposób jej rozwiązania.

 

Serial zabójcze umysły powstał jako serial kryminalny, który jednak opiera si,e na pracy nie zwykłych agentów, a takich, którzy mają umiejętności tworzenia profili sprawców, tego o czym myśleli, kim są, jak postępują, czego chcą. serial Zabójcze umysły to serial, który opowiada co odcinek inną historię zbrodni, którą należy zbadać i wytropić sprawcę, najczęściej są to sprawcy seryjni, którzy jako seryjni sprawcy za nic mają to, by zostać złapani, posługują się swoim własnym szyfrem, planem działania.

 

Dzięki temu chcą uniknąć kary. To się jednak nie uda, bo jest grupa agentów, którzy na co dzień zrobią wszystko by znaleźć sprawców i poradzić sobie z nimi. Serial zabójcze umysły jest nieco bardziej specjalistyczny pod względem psychologii zła, niż inne kryminalne seriale..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójcze umysły
Nick: