Dodany: 2012-06-29 09:41:54

Rodzina Borgiówserial Rodzina to serial, który wymaga od widza ogromnego skupienia, gdyż każdy kolejny odcinek dopowiada kolejny element opowieści całości, nie zaś jak w innych serialach, dzieje się tak, że każdy odcinek to nowa odsłona, nowa historia.

 

serial Rodzina Serial rodzina borgiów opowiada historię kościoła na samych jego początkach. Opowiada o tym, jak rodzina borgiów, poprzez spiski i knucie dostała się do władzy nad kościołem, a więc i nad państwem świeckim. Serial rodzina borgiów opowiada o głowie kościoła z rodu Borgiów, którzy nie byli uważani za godnych zajęcia takiej pozycji, stało się to jednak, głównie poprzez spiski, które jednak nie kończą się na zajęciu pozycji papieża przez borgia.

 

serial Rodzina to masa akcji, historii, a przy okazji masa pięknych obrazów, w których scenarzyści potrafią przekazać klimat lat, o których mowa w serialu. Serial rodzina borgiów jest dziś jednym z popularniejszych seriali emitowanych na kanale HBO. Serial ten jest wciągający i porywający zwłaszcza dla wielbicieli historii, która była znacznie bardziej brutalna niż może nam się wydawać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzina Borgiów
Nick: