Dodany: 2012-06-29 09:44:31

ChuckCzy to możliwe by osoba, która kompletnie nie nadaje się do tego, by działać, być szpiegiem i nieustraszonym agentem nagle się nim stała? Powiecie , że jest to niemożliwe, a jednak jest!

 

O tym przekona się każdy kto obejrzy choćby jeden odcinek serialu, który tu prezentujemy. serial Chuck to serial opowiadający o informatyku, który przez przypadek jest w posiadaniu tajnych dokumentów rządowych. Przez to zdarzenie zostaje zwerbowany do służby w tajnych akcjach. serial Chuck to opowieść nieco w krzywym zwierciadle o agencie 007, który jednak nijak się ma do naszego, poczciwego Chucka. serial Chuck to opowieść o zasiedziałym informatyku, który w całej tej sytuacji odnajduje jedną, dobrą kwestię.

 

Jest nią bowiem miłość. Serial chuck opowiada o splocie przedziwnych wydarzeń w wyniku których chuck jedzie na akcję z piękną agentką, która ma się nim zająć. Serial chuck jest o tyle zabawny, że mimo braku doświadczenia – nasz agent doskonale sobie radzi w tajnych akcjach to jednak kwestia tylko i wyłącznie sprzyjających mu okoliczności, które przez przypadek robią z niego twardego agenta, przynajmniej na papierze. Serial to doskonała komedia – polecamy wszystkim..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chuck
Nick: