Dodany: 2012-06-29 09:50:56

Weronika MarsSeriale detektywistyczne zaczynają męczyć widza, zwłaszcza tego, który widział już niemal każdy serial tego typu. Jednak są seriale jak serial weronika mars, które nie tylko są nieco inaczej skonstruowane, ale jednocześnie opowiadają historię inną niż wszystkie.

 

serial Weronika Mars to serial, który przybliża nam postać dziewczyny, nastolatki, która z miłości do ojca, a także zacięcia i chęci pomocy mu zaczyna wyjaśniać sprawę morderstwa swojej przyjaciółki , o co ojciec bohaterki oskarżył ojca zabitej dziewczyny. Nikt jednak w mieście nie wierzy w to , co mówi ojciec weroniki, ta więc postanawia naprzeciw wszystkim udowodnić, że jej ojciec ma rację, przy okazji staje się prawdziwym detektywem.

 

serial Weronika Mars jest serialem nie tylko dla nastolatków, ale to również doskonały serial dla widza dorosłego, który chętnie ogląda seriale detektywistyczne, gdzie wprost nie jest powiedziane co tak naprawdę się wydarzyło i jakie jest rozwiązanie danej historii. serial Weronika Mars to dodatkowo przesympatyczna i warta uwagi powstać nastolatki, która wie jakie wartości w jej życiu są najważniejsze. Serial jest swego rodzaju kopią dobrego, kryminalnego serialu, z tą jednak różnicą , że w role najlepszego agenta wciela się dziewczyna, nastolatka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Weronika Mars
Nick: