Dodany: 2012-06-29 09:58:28

Wyspa Harperaserial Wyspa HarperaSerial wyspa harpera to serial, który sprawi, że widz będzie miał na plecach gęsią skórę. serial Wyspa Harpera to serial opowiadający historię dziewczyny, która ma tragiczną przeszłość, jej matka zginęła na wyspie, na którą ma ona wrócić z racji ślubu swojej przyjaciółki.

 

Wszystkim wydaje się, że zło z przeszłości zostało wyplewione, jednak jak się okazuje po powrocie na wyspę dziewczyny, nadal dzieją się tam straszne rzeczy. Co prawda seryjny morderca sprzed lat, który zabił matkę dziewczyny został zatrzymany, jednak dziwnych zrządzeniem losu zaczynają się na wyspie dziać rzeczy, które są niezwykle podobne i tak samo przerażające jak te sprzed lat.

 

serial Wyspa Harpera opowiada o strachu, o tragediach, o tym jak nie można nikomu ufać oraz o tym jak lęki sprzed lat, które mamy w sobie budzą się w podświadomości niszcząc ją. Serial wyspa harpera to serial, który ma za zadanie przestraszyć widza, niewiele jest dziś przecież seriali, które autentycznie straszą, wzbudzają emocje i to czego oczekujemy od tego rodzaju seriali..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wyspa Harpera
Nick: