Dodany: 2012-06-29 10:02:12

SanktuariumZbierane przez wieczność najdziwniejsze ze wszystkich istot, zamykane w sanktuarium po pewnym czasie zaczynają nie tyle wpływać na świat ludzi , którzy je trzymają a ludzie zaczynają zgłębiać się w świat tych niebywałych istot.

 

Tak w skrócie można opisać to, czym jest serial Sanktuarium. serial Sanktuarium to serial opowiadający historię żyjącej już ponad 150 lat lekarki, która wraz z córką, którą ma z kubą rozpruwaczem, zbiera na co dzień wampiry, wilkołaki i wszystkie inne , straszne istoty. Te istoty zbierane są zgodnie z sanktuarium , które stworzył ojciec lekarki.

 

Z czasem okazuje się jednak, że kobiety mają poważny problem ze stworami, które zostały zebrane. Serial sanktuarium pokazuje jak przerażające staje się to , kiedy wchodzi się w życie i świat jakiego nie znamy, który dotąd był obcy nawet tym, które zdawały się wiedzieć o jego istnieniu. serial Sanktuarium to serial z bardzo dużą dawką fantastyki, która przyciąga widzów kochających ten rodzaj seriali i filmów. Jednak ci, którzy w serialu szukają czegoś więcej, jak ciekawa fabuła i zaskakujące zwroty akcji – mogą się rozczarować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sanktuarium
Nick: