Dodany: 2012-06-29 10:18:15

Uczciwy przekrętCo się stanie kiedy osoby, które na co dzień były najlepsze w wykrywaniu, a zarazem robieniu przekrętów finansowych zbiorą się w grupę i tym samym stworzą zgraną nieprzejednaną paczkę, która da sobie radę z każdym nawet największym mocarstwem finansowym.

 

serial Uczciwy przekręt to opowieść o ludziach, którzy zostali oszukani przez potentatów finansowych, nie zostały im wypłacone należyte pieniądze w związku z czym postanawiają się zemścić i walczyć ze wszystkimi, którzy staną im na drodze. serial Uczciwy przekręt to serial, który opowiada o tym, jak ci, którzy na co dzień starają się oszukać osoby, których nie stać na walkę z takimi gigantami nagle sami stają się ofiarą takiej grupy, która uwzięła się na tego typu oszustów.

 

To ich zadaniem będzie walka w imieniu wszystkich oszukiwanych i na co dzień finansowo wykańczanych. Jak się powiedzie grupie, która co prawda działa nielegalnie, ale w słusznej sprawie? Zobaczcie sami oglądając serial Uczciwy przekręt, który wciąga swoimi zwrotami akcji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uczciwy przekręt
Nick: