Dodany: 2012-06-29 10:23:39

TrawkaTo co nielegalne, to jest najbardziej dochodowe – tak twierdzą znawcy tematu, tymczasem jak się okazuje serial Trawka, podejście do tego nielegalnego może być zupełnie proste, bez zbędnego patosu i wymyślania niepotrzebnej symboliki.

 

serial Trawka to serial nieco zadziwiający bo nie znamy dotąd serialu, który tak otwarcie pokazywałby narkotyki jako narzędzie do zarabiania pieniędzy i to nie w gangach czy innych tego typu mniej socjalizowanych kręgach, a narzędzie zarabiania pieniędzy dla głowy rodziny, kobiety, która nagle zostaje sama z dziećmi i nie wie w jaki sposób ma się utrzymać, jak ma dać sobie radę, kiedy zupełnie nie wie jak ma to uczynić. serial Trawka pokazuje jak kobieta zaczyna handlować marihuaną, która przynosi jej z czasem ogromne zyski.

 

Serial pokazuje jak doskonałym i dochodowym biznesem może być ten , którym jest sprzedaż marihuany. Serial trawka jest robiony nieco z przymrużeniem oka, nie można brać go zbyt poważnie, nie można też na siłę starać się tłumaczyć fabuły serialu, bo jak sami producenci twierdzą, serial nie jest po to by go analizować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trawka
Nick: