Dodany: 2012-06-29 10:29:47

Internatserial Internat to serial, który nie tylko sprawia, że mamy ciarki na plecach, ale również jest to serial, w którym nie jest powiedziane wprost, w czym tkwi problem. serial Internat to opowieść o szkole z internatem, w której uczy się młodzież elitarna.

 

serial Internat to serial, z zacięciem na horror. To serial, który opowiada o tym, jak uczniowie szkoły, o której mowa mają zakaz wychodzenia do lasu, który rośnie wokół szkoły. Przez ten zakaz wychodzenie do lasu staje się bardziej atrakcyjne dla wszystkich uczniów, którzy traktują to jak zakazany owoc.

 

Pewnego dnia okazuje się, że w lesie – jeden z nauczycieli odnajduje zwłoki, jak się okazuje są to zwłoki uczniów, którzy kiedyś musieli przebywać również w tym internacie. Serial internat pokazuje jak nauczyciel walczy o ujawnienie prawdy, chcąc przy tym chronić swoich uczniów. Serial internat to serial, który pokazuje również jak bardzo ktoś nie chce by tajemnica zwłok znalezionych w lesie wyszła na jaw. Kto stara się zatuszować sprawę i dlaczego? Dowiecie się śledząc serial internat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Internat
Nick: