Dodany: 2012-06-29 10:39:36

 

Teoria wielkiego podrywuWedług niektórych osób, podrywanie nie jest czymś naturalnym, a czymś czego trzeba się nauczyć. Tak myślą szczególnie ci, którzy świat pojmują właśnie poprzez to czym jest nauka i świat zapisany za jej pomocą.

 

serial Teoria wielkiego podrywu opowiada historię przyjaciół, jajogłowych naukowców, którzy inaczej niż swoi rówieśnicy uważają, że kobiety są inne, niedostępne, a świat ich rówieśników jest niewytłumaczalny poprzez wszelkie nauki ścisłe, więc w rzeczywistości nie może istnieć.

 

Takie właśnie założenie mają nasi główni bohaterowie, do czasu jednak, kiedy w ich życiu pojawia się piękna, sąsiadka, która zamierza pokazać im nie tylko czym jest ta wielka teoria podrywu, ale również pokazuje im jak poradzić sobie ze swoimi słabościami i jak przestać być pośmiewiskiem. serial Teoria wielkiego podrywu to zabawna komedia, która skierowana jest do każdego kto potrzebuje wytchnienia w swoim życiu, a takie seriale, w których obserwować możemy nieżyciowych ludzi znacznie poprawia samopoczucie każdego widza. serial Teoria wielkiego podrywu warto oglądać odcinek po odcinku, by nie stracić wątku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teoria wielkiego podrywu
Nick: