Dodany: 2012-07-11 12:14:20

 

Królewna Śnieżka i ŁowcaPiękna bajka dla dzieci, przerobiona na film głównie dla dorosłego widza, który lubi filmy akcji czy seriale online akcji. Film królewna śnieżka i łowcy to film w zupełnie innej tonacji, niż można by się tego po tytule spodziewać.

 

film Królewna Śnieżka i Łowca to opowieść o królewnie, której grozi niebezpieczeństwo, gdyż zła królowa, która zazdrości królewnie urody, chce zniszczyć dziewczynę, aby to zrobić, wysyła do królewny swojego wojownika, który ma zniszczyć dziewczynę.

 

Film królewna śnieżka i łowcy zaczyna jednak odbiegać od znanej nam fabuły, kiedy okazuje się, że wysłany przez królową wojownik, nie chce zrobić krzywdy dziewczynie, a przygotować ją na to, że będzie musiała walczyć o swoje życie z wysłannikami królowej. Zaczyna więc szkolić dziewczynę – królewnę, pokazując jej jak ma walczyć, jak się bronić i jak rozwiązywać problemy. Tego typu filmy są doskonałym przełożeniem znanych nam fabuł,być może dlatego tak chętnie tego typu produkcje oglądamy na dużym ekranie, bo jak wiadomo, im ciekawiej przerobione to co znamy, tym lepiej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Królewna Śnieżka i Łowca
Nick: