Dodany: 2012-07-11 12:29:38

 

Człowiek na krawędziFilm człowiek na krawędzi to film opowiadający historię mężczyzny, który nagle pojawia się na dachu wieżowca gotowy do skoku. Kiedy jednak pojawiają się na miejscu policjanci, mężczyzna stwierdza, że nie jest gotowy na rozmowę z nimi i prosi o rozmowę z konkretną negocjatorką, kobietą, którą wzywa, jest detektyw, której zdaniem jest dowiedzieć się dlaczego mężczyzna chce skończyć i powstrzymać go.

 

W tym samym czasie w niedalekiej odległości od owego budynku włamywacze chcą ukraść bardzo wartościowy diament, czy im się uda? Okaże się, zwłaszcza, że jak z chwili na chwilę się przekonujemy ludzie, którzy obserwują samobójcę, a także on sam to jedna wielka ustawiana akcja, której celem jest być może odwrócenie uwagi od tego co dzieje się na giełdzie diamentów. film Człowiek na krawędzi to opowieść o tym jak wielka akcja musi mieć dobrą oprawę, a to właśnie oprawa jest najważniejsza jak się okazuje, bo aby coś drogocennego ukraść, trzeba dobrze wszystko opracować.

 

Film człowiek na krawędzi jak serial online wciąga od pierwszej chwili, bo każdy z nas chce się dowiedzieć co będzie dalej, jakie będą dalsze losy bohaterów, czy akcja się uda, czy tez nie i kto i w jakim stopniu w całą tą akcję został wmieszany, kto się do niej dołączył sam, a kto jest w niej przez przypadek..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Człowiek na krawędzi
Nick: