Dodany: 2012-07-11 12:59:46

 

Czas bohaterówFilm czas bohaterów to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, film, który opowiada o tym jak nie tylko doskonale wyszkolone jednostki istniały w krajach brytyjskich, ale również jak doskonale radzili sobie wyszkoleni tam żołnierze. film Czas bohaterów to opowieść o specjalnej grupie zawodowców, których zadaniem jest nie tylko poradzić sobie z zadaniem, ale przede wszystkim walczyć o miejsce, w grupie tych, którzy mogą walczyć o to, co jest do zrobienia.

 

Film czas bohaterów to film opowiadający o grupie ludzi, których zadaniem będzie konkretnie przedostanie się do okupowanej Norwegii i zabranie im wejście w posiadanie informacji i narzędzi o nowoczesnej technologii radarowej, która należny do okupantów – Niemiec. To właśnie zdanie wybrańców, z których każdy ma swoje zadanie, każdy zna swoją rolę, i każdy wie, że w tym przypadku nie ma żartów.

 

Zanim jednak żołnierze wybiorą się na misje obserwujemy ich szkolenie, wyczerpujące i ciężkie, które przechodzą tylko najlepsi, obserwujemy chwilowe załamianie, obserwujemy ich problemy, ale również obserwujemy to z czym muszą się zmagać . seriale online jak i filmy tego typu maja to do siebie, że czujemy – my widzowie ogromne przywiązanie do bohaterów. Czy i tym razem tak będzie?.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czas bohaterów
Nick: