Dodany: 2012-07-11 13:05:01

 

Projekt XProjekt X to film, który pokazuje nie tylko świat nastolatków ich często pokrętne myślenie, ale również pokazuje jak ważne, jest by będąc nastolatkiem i tak myśleć jak dorosły, bo często jednak głupia decyzja może sporo kosztować.

 

Film projekt X opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy organizują przyjęcie i poprzez internet zapraszają masę osób, kiedy okazuje się, że przychodzi nieco więcej osób niż tyle ile zakładali, robi się niebezpiecznie, bo przyjęcie przeradza się w niekontrolowany melanż, a to oznacza, masę problemów.

 

Film projekt X nieco przypomina seriale online o amerykańskich nastolatkach, których najważniejsza wartością jest posiadanie masy przyjaciół, choćby tych wirtualnych, a także ważne jest dla nich, by jak najwięcej bawić się i niczym nie przejmować. film Projekt X w wielu krajach miał na młodzież taki wpływ, że stało się to, czego można się było spodziewać, młodzież zaczęła organizować sobie podobnie przyjęcia i zabawy, które zazwyczaj kończyły się przyjazdem policji i sporymi problemami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: