Dodany: 2012-07-11 13:27:19

 

Transformers: Zemsta upadłychFilm transformers : zemsta upadłych to nie tylko opowieść o tym jak dalej toczą się losy bohatera poprzedniej części – Sam'a, który okazał się być bohaterem, który nie doprowadził do walki między dwoma rodzinami robotów, pokazuje również jak jego życie po całej ten walecznej fali wygląda.

 

film Transformers: Zemsta upadłych to opowieść o tym jak Sam w końcu myśli, że zaczyna nowe życie, że nic złego go nie spotka, że jest już normalnym nastolatkiem, wybiera się do szkoły, zakochuje.

 

To jednak do czego jest stworzony prześladuje go i po raz kolejny okazuje się, że musi walczyć z robotami, które wcale nie zniknęły ze świata i jego życia. Film transformers: zemsta upadłych jest więc kolną częścią, tego co już widzieliśmy, mamy jednak kolejne efekty specjalne, wspaniałą grę aktorską, mnóstwo akcji i co ważne, dowiemy się, czy tym razem na zawsze Sam pozbędzie się tego, co przeszkadza mu w normalnym życiu, jakie prowadzą jego rówieśnicy. Serial online fantastyczne, które oglądamy dla zabicia czasu – warto odstawić, by obejrzeć ten film, który z tego miejsca polecamy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Transformers: Zemsta upadłych
Nick: