Dodany: 2012-07-11 13:30:28

 

Jak wytresować smokaCo to będzie jak istota, która powinna być dla ciebie wrogiem staje się Twoim przyjacielem? Przed takim właśnie dylematem będzie musiał stanąć chłopiec, którego zdaniem, jak każdego z jego rodu w pewnym wieku jest pokonanie smoka.

 

Tego wymagają od niego rodzice i reszta społeczeństwa, w którym żyje. Problem pojawia się jednak, kiedy chłopiec zamiast pokonać smoka zaprzyjaźnia się z nim i ani myśli o tym, by robić mu jakąkolwiek krzywdę. film Jak wytresować smoka – bo o nim mowa to nie tylko film animowany dla dzieci, ale również dla tych, którzy lubią zwyczajnie pośmiać si i dobrze bawić w kinie.

 

Film jak wytresować smoka to film, który zdecydowanie przypadnie do gustu wielbicielom dobrych filmu animowanych, które maja inną, niebanalną, choć bardo prostą fabułę. Jeśli lubisz seriale online animowane film jak wytresować smoka z pewnością stanie się twoim ulubionym. Film doskonale wpisuje się w gusta również wymagających widzów, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, by film stał się tym z gatunku animowanych hitów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wytresować smoka
Nick: