Dodany: 2012-07-11 13:39:50

 

A więc wojnaJeśli kochacie komedie, ten film jest z pewnością dla Was, mowa o filmie – jakim jest film ''A więc wojna''. Film a więc wojna opowiada historię przyjaciół, którzy pracują razem w CIA, są specami od spraw najtrudniejszych i łapania najgroźniejszych przestępców.

 

Jednak w życiu prywatnym jeden z nich jest romantykiem, drugi z kolei kobieciarzem. Dla jednego liczy się mocne uczucie, dla drugiego – początkowo – jedynie zmienianie dziewczyn i związki raczej krótkoterminowe.

 

Obaj zakochują się w tej samej kobiecie, kiedy się o tym dowiadują, zaczynają ze sobą rywalizować w dość niekonwencjonalny sposób – korzystając z wielu technologii, które dostępne są dla nich jako agentów CIA. film A więc wojna to doskonała komedia, która nie tylko bawi zbiegiem okoliczności i całą sytuacją, ale i wszystkimi akcjami, które obaj mężczyźni powodują, a wszystko po to by zdobyć tę samą kobietę. Film a więc wojna to film, który zdecydowanie poleca się jak seriale online tym, którzy kochają dobrze się bawić oglądając filmy i seriale.Dodaj nowy komentarz do artykułu A więc wojna
Nick: