Dodany: 2012-07-11 13:51:12

 

Bez regułFilm, który mocno poruszana wciąż żyjących tragedią 11 września Amerykanów. Film Bez reguł to film, który opowiada historię terrorysty, który wpada w ręce tajniaków CIA, którzy mają za zadanie wyciągnąć od niego informacje na temat tego, gdzie podłożyć w Stanach Zjednoczonych bomby.

 

Na rozwikłanie zagadki i zdetonowanie bomby, tajniacy mają zaledwie dwa dni, jeśli nie zdążą może się to skończyć kolejną tragedią dla społeczeństwa. film Bez reguł opiera się o utarte schematy, które poznaliśmy po tragedii 11 września, kiedy cały świat zwrócił w końcu uwagę na problem stanów zjednoczonych, które wciąż są obarczone problemem terroryzmu. seriale online , które opowiadają historię tego typu zagadek kryminalnych i terrorystycznych z pewnością miały wpływ na powstanie tego filmu, jakim jest film bez reguł.

 

Film ten pokazuje jak w bardzo ciężkich i nieludzkich często warunkach agenci starają się wyciągnąć od terrorysty informację o bombach, jednak ten nie łamie się wierząc w swoją niezawodność, w swoją religię krwi i poświęcenia, które zostanie mu nagrodzone. Film ten często staje się drastyczny, ale przy tym bardzo realistyczny.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Bez reguł
Nick: