Dodany: 2013-04-09 12:10:49

 

Nieletni/PełnoletniFilmy online to kino na najwyższym poziomie rozrywkowym jego zadaniem jest dawanie ludziom radości i uciechy z tego co et grane na ekranie. Większość filmy online nie ma zbyt wiele akcji do pokazania, choć porusza bardzo różne tematy.

 

Często w filmy online nie ma tematów poważnych, które mogłyby coś zmienić w życiu ludzi. Pozycją z cyklu bardzo niepoważnych i głupich jest film Nieletni/Pełnoletnii. Jego akcja opiera się na tym, że młody chłopak niedługo za jedną noc straci nieletniość i staje się pełnoletni. Po uzyskaniu pełnoletniości postanawia się dobrze zabawić przy piwie na jednym jak wiadomo się nie skończy.

 

To może z kolei przynieść bardzo złe skutki a wręcz fatalne. Niebezpieczna zabawa może grozić poważnymi konsekwencjami chłopak planuje podróż do Las Vegas i inne atrakcje różnego typu. Zadania jakie go czekają się bardzo różne i mogą przynieść nieoczekiwane skutki wręcz fatalne. To co dzieje się w film Nieletni/Pełnoletni bywa bardzo skomplikowane dla policji, która będzie musiała dołączyć do imprezy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nieletni/Pełnoletni
Nick: