Dodany: 2013-04-09 12:25:49

Dobry czas, abyś zadzwoniłPrzyjaźń, miłości i seks oraz wspólne mieszkanie to może wywołać masę kłopotów. Wiedzą o tym między innymi widzowie filmy online. W filmy online nie brakuje obrazów zajmujących się tą tematyką na poważnie.

 

Zdecydowana większość filmy online nie jest specjalnie przekonująca w tym temacie. Mimo to ego obrazy takie jak film Dobry czas, abyś zadzwonił cieszą się olbrzymią popularnością. Jest to film o dwóch 28 letnich przyjaciółkach, postanawiają razem zamieszkać w apartamencie na który nie byłoby stać każdej z nich z osobna.

 

Akcja z jaką mamy do czynienia w filmie jest ciekawa, bo żeby utrzymać mieszkanie muszą pracować w seks telefonie. Praca dostarcza im śmiechu i rozrywki oraz co ważniejsze pieniędzy z których mogą normalnie żyć. Utrzymanie apartamentu nie jest wcale takie łatwe trzeba go sprzątać a z racji jego powierzchni jest to utrudnione. Jednak to nie budzi między nimi waśnie. Problem przychodzi z innej strony i musi być rozwiązany by panie się dogadały taką historię przedstawia film Dobry czas, abyś zadzwonił..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dobry czas, abyś zadzwonił
Nick: