Dodany: 2013-04-09 12:31:29

 

Samotny ojciecFilmy online to kino bardzo dobre dla tych, którzy chcą zabić czas. Większość tego co jest w filmy online to produkcje schematyczne. Tak więc to co znajduje się w filmy online to przeważnie masowa produkcja bez wielkiego wkładu w proces twórczy. Przeciętnych filmów jest bardzo dużo, mało za to wyjątkowych.

 

Widzowie czekają na coś co ich zaskoczy a nie na to co przeciętne. Akcja film Samotny ojciec jest zbliżona do kina familijnego młody lekarz ma wszystko czego potrzeba do szczęścia w życiu żonę, która jest w ciąży i przyjaciół, którzy są zawsze przy nim.

 

Nagle ten idealny świat wali się na łeb na szyję. Wszystko za sprawą wielkiej tragedii jego żona umiera przy porodzie i teraz zostaje sam z dzieckiem do wychowania. Ma córkę z którą musi wiązać swoją przyszłość, wszystko jest bardzo trudne do udźwignięcia aż do momentu w którym główny bohater film Samotny ojciec poznaje Camille młodą i piękną dziewczynę. Ich znajomość przeradza się w coś więcej i ma szansę na przyszłość. Pomoc w wychowaniu dzieci jest mu bardzo potrzebna.Dodaj nowy komentarz do artykułu Samotny ojciec
Nick: