Dodany: 2013-04-09 12:42:49

 

Być jak Kazimierz DeynaFilmy online w polskim wykonaniu to dzieła wiekopomne o ile odwołują się do postaci i przemian historycznych. Często bohaterowie filmy online muszą stawić czoła prawdziwym przeciwnościom losu.

 

Wielu z nich to bohaterowie dla całego narodu toteż filmy online o nich budzą wielkie zainteresowanie publiczności. W film Być jak Kazimierz Deyna widzimy małego Kazia, który rodzi się w dniu w którym Kazimierze Deyna strzela gola w meczu z Portugalią. Od teraz jego rodzice wierzą, że będzie on następcą Kazimierza Deyny i to najlepszym z możliwych, nic bardziej mylnego, chłopak nie ma talentu do piłki nożnej.

 

Jego zdolności na pewno nie leżą w tej dziedzinie i nie wiadomo, czy ma on w ogóle talent do sportu. Presja rodziców i otoczenia rośnie, chłopak się nie poddaje i postanawia grać swoje czyli chce iść swoją drogą do sukcesu i znaleźć swoją dyscyplinę i miejsce w niej. O tym między innymi opowiada film Być jak Kazimierz Deyna. Jego akcja przypomina kilka gatunków filmowych splecionych ze sobą wzajemnie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Być jak Kazimierz Deyna
Nick: