Dodany: 2013-04-09 13:23:07

 

KrudowieKreskówki to gatunek dla widzów bardzo wymagających i zainteresowanych działaniem czyli dzieci, które często oglądają filmy online. W ramach tworzenia wielu projektów do kreskówek dołączają się liczne mniejsze produkcje związane z zabawą jak np. gadżety.

 

To duży biznes znacznie wykraczający poza ramy filmy online. Standardowa forma kreskówek nie zmienia się mimo lat i to już od dłuższego czasu inaczej dzieci były by rozczarowane. W film Krudowie widzimy jak pierwsi ludzie żyjący w bardzo małej wiosce zdobywają ogień a raczej otrzymują go, któregoś dnia do wioski przynosi go jeden z jej mieszkańców.

 

Kreskówka opowiada o zwykłym życiu tych prostych i prehistorycznych ludzi. Świat na początku powstawania ludzkości wyglądał zgoła inaczej i miał inny kształt niż to co dzisiaj widzimy. Wart odbyć tę podróż wraz z film Krudowie, mimo iż jest to tylko kreskówka to ma wiele do zaoferowania i pokazania w dzisiejszym świecie. To ciekawa wizja prehistorycznego świata nieco inna niż ta jaką możemy znaleźć e encyklopedii.Dodaj nowy komentarz do artykułu Krudowie
Nick: