Dodany: 2013-04-09 13:25:20

 

Zabij dla mnieFilmy online to kino nastawione na masowego widza i odbiorcę. Często trafiają do niego filmy, które mogą przynajmniej w małym stopniu przypominać nasze życie. Wiele filmy online to kino na maksa.

 

Zdecydowana większość filmy online jest dedykowana dla odbiorcy o ustalonym guście. Toteż akcja jaka przebiega w film Zabij dla mnie może trochę przypominać to co może zdarzyć się każdemu. Inny jest natomiast pomysł na rozwiązanie tego kłopotu. Dwie przyjaciółki mieszkają razem są współlokatorkami i bardzo się ze sobą zżyły są bardzo blisko. Nagle pojawia się kłopot jedną z nich zaczyna prześladować namiętnie pewien mężczyzna.

 

Kłopot postanawia rozwiązać jej koleżanka w sposób bardzo prosty czyli zabić lub przynajmniej odstraszyć natrętnego zalotnika. Nie jest to łatwe zadanie a przyjaciółka stopniowo sięga po coraz mocniejsze działa i sposoby na odstraszenie obcego faceta wokół jej koleżanki. Akcja filmu jest mocno rozbudowana i spektakularna jak na taki kształt kina przystało. Akcja film Zabij dla mnie jest wciągająca i pokazuje do czego mogą doprowadzić skrajne emocje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabij dla mnie
Nick: