Dodany: 2013-04-09 13:29:59

 

Jurassic AttackW filmy online nie ma miejsca na produkcje, które nie sprzedają się za dobrze. Wszystko co do nich trafi musi sprzedać się jak marzenie, taka jest domena filmy online. Zdecydowana większość filmy online spotyka się z zadowoleniem publiczności.

 

Akcja w film Jurassic Attack nabiera tempa z godziny na godzinę, na samym początku mamy do czynienia z akcją dramatyczną, na wyspie rozbija się helikopter bojowy z komandosami. Wskutek katastrofy komandosi są uziemieni na wyspie doki nie przyleci po nich pomoc, wzywają ją natychmiast po rozbiciu. Na pomoc jednak nie mają co szybko liczyć, a polowanie na nich zaczynają wielkie prastare drapieżniki czyli dinozaury zachowały się w idealnym stanie i pragną ludzkiego mięsa. Akcja zaczyna się rozkręcać i może przynieść bardzo różne rezultaty.

 

Strzelanie się z dinozaurami jest ciekawym pomysłem, i dość innowacyjnym. Przeniesienie go ze sfery czysto abstrakcyjnej do filmowej było dość ciekawym i osobliwym pomysłem. Cieszy się on dużą popularnością wśród kinowych hitów i pozycji a film Jurassic Attack jest dobry..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jurassic Attack
Nick: