Dodany: 2013-04-09 13:33:13

 

WtykaFilmy online i kino rodzinne często się spotykają. Nie każdy film opowiadający o rodzinie należy do grona filmy online. Część z nich wcale nie ma to związek z fabułą, która często jest mało związana z rodziną a raczej robi ona za tło dla przesłania filmu.

 

Wiele z filmy online o kinie familijnym nie sprzedaje się najlepiej dlatego też często miesza się jakiś gatunek z typowym kinem familijnym. W film Wtyka widzimy bardzo ciekawą historię jakich wiele już było w kinie akcji. Pewien chłopak zostaje skazany za posiadanie narkotyków przy sobie w takiej ilości, że musi zostać skazany na 10 lat więzienia. Ojciec nie ma zamiaru bezczynie na to patrzeć i nic z tym nie zrobić. Postanawia pracować dla bossa narkotyków i uwolnić syna wydając bossa.

 

To bardzo ryzykowna operacja czy mu się uda? Tego można dowiedzieć się tylko oglądając film od początku do końca. Fabuła była widziana już w wielu osłonach liczy się więc tylko wykonanie czyli scenariusz i reżyseria. Akcja jaka rozgrywa się w film Wtyka nie może być zaklasyfikowana do jakiegoś konkretnego gatunku filmowego. Jest to nieco akcji i wzruszenia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wtyka
Nick: