Dodany: 2013-04-09 13:43:32

 

Miłość i honorFilmy online to kino pełne pasji i często przemyślanych fabularnych rozwiązań. W kinie romantycznym rodem z Japonii jest wiele ciekawych pomysłów na pokazanie romansu w sposób bardzo inspirujący co doskonale sprzedaje się w filmy online.

 

Większość z filmy online romantycznych nie jest tak dobra jak film Miłość i honor. Jego fabuła opiera się na tym jak pewien samuraj testujący jedzenie dla swojego mistrza pada ofiarą zatrucia wskutek pełnienia swoich obowiązków. Przed śmiercią ratuje go żona, ale traci wzrok. Nie jest w stanie utrzymać swojej rodziny zatem jest skazany na śmierć głodową. Przed tym jednak znajduje się pewne rozwiązanie mianowicie, jego żona może oddać się pomocnikowi szoguna w zamian za pracę i pieniądze dla ślepego męża.

 

Kiedy ten dowiaduje się, że żona go zdradza wpada w szał i wyrzuca ją z domu. Potem dowiaduje się jaka była umowa, postanawia mimo utraty zmysłu wyzwać na pojedynek pomocnika szoguna nie bacząc na konsekwencje. Taki jest zarys fabuły film Miłość i honor, akcji w niem nie brakuje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłość i honor
Nick: