Dodany: 2013-04-09 13:47:02

 

Jack pogromca olbrzymówFilmy online to kino dla większości masowych odbiorców. Rozrywka często młodym widzom kojarzy się z bajkami z dzieciństwa na jakich wychowało się wielu widzów filmy online. Zdecydowana większość z filmy online nie ma żadnego określonego gatunku filmowego z jakiego się wywodzi.

 

Często są to mieszanki gatunkowe i to one częściej zyskują szeroką publiczność niż filmy jednogatunkowe. Fabuła film Jack pogromca olbrzymów do złudzenia przypomina bajkę o jasiu i fasoli. W owej bajce Jaś stawia czoło olbrzymom znajdującym się na szczycie fasoli i uwalnia więzioną przez nich dziewczynę.

 

Na koniec Jaś odcina fasolkę od ziemi i tak kończy się bajka. To samo mniej więcej dzieje się w film Jack pogromca olbrzymów z tym wyjątkiem, że jest to to film a nie bajka. Pomysł jest wzorowany i zaczerpnięty z bajki żywcem wykorzystany w najlepszym możliwym scenariuszu. Tym razem główny bohater ma na imię Jack i z olbrzymami radzi sobie podstępem i pomysłowością przy wykorzystaniu narzędzi. Uwalnia dziewczynę i ona odzyskuje wolność i potem żyją długo i szczęśliwie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Jack pogromca olbrzymów
Nick: