Dodany: 2013-04-09 13:57:26

 

PrzesyłkaFilmy online związane z dostawą to często filmy akcji w których przesyłka może oznaczać śmierć. filmy online są na tyle popularne kiedy znajduje się w nich strzelanina, że każdy kto choć raz je zobaczy nie przejdzie wobec nich obojętnie.

 

filmy online to kino nastawione na masowego odbiorcę i jego gust. W film Przesyłka widzimy jak młody chłopak zatrudniony jako kurier jest chory i potrzebuje zastępcy. Jego kolega zgadza się bez namysłu zwiastuje to dla niego kłopoty. Bowiem przesyłka, którą ma dostarczyć jest zaadresowana do bossa niemieckiego gangu. Jej dostarczenie stanowi poważny kłopot dla kuriera może przynieść bardzo negatywne skutki w ofiarach w ludziach i nie tylko.

 

Strzelaniny i pościgi to coś co czeka każdego kto zostanie podłączony do tej sprawy. Cywile mogą być ofiarami tych działań poza nimi także sam kurier może poważnie ucierpieć. Odnalezienie pomysłu na tę sytuację to zadanie dla policji i ich najlepszych pracowników. Zatrzymanie goniących się po całym mieście gangsterów może być bardzo trudne. film Przesyłka wart jest zobaczenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu Przesyłka
Nick: