Dodany: 2013-04-09 14:16:42

 

Szklana pułapka 5W filmy online nie ma miejsca na nieudane pomysły. Większość z tego co znajduje się w filmy online to kino ambitne i przeznaczone dla szerokiego odbiorcy. W filmy online dużą popularnością cieszy się seria zwana jako szklana pułapka, kolejną odsłoną tej serii jest film Szklana pułapka 5 .

 

W tej już 5 części powraca niezawodny nie zatapialny Bruce Willis. Tym razem znowu musi zmierzyć się z bandytami i terrorystami na całym świecie, jak to wiadomo to bardzo groźnie przestępcy. Pokonanie ich to zadanie niesamowicie skomplikowane i trudne, akcja w film Szklana pułapka 5 nabiera tempa z minuty na minutę, staje się nagle nie do udźwignięcia.

 

Stary, ale ciągle na chodzie Bruce Willis to zawodnik ciągle nieodkryty pokazuje w tym filmie swoją twarz w zupełnie nowej odsłonie takiej jakiej do teraz nie widzieliśmy jest znacznie starsza, ale ciągle zdolna do pokonywania przeciwników w zastraszającym tempie. To co dzieje się w fabule filmu pozostawia wiele do życzenia, choć jest to mocna mieszanka emocji to brak sensu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szklana pułapka 5
Nick: