Dodany: 2013-04-09 14:20:40

 

Wiecznie żywyW filmy online często pojawiają się zombie i inne stwory zwłaszcza w horrorach. Grają pierwsze role i to te najlepsze. Często jest tak, że postaci pojawiające się w filmy online nie mają wielkiego związku z sensem.

 

Zdecydowana większość postaci pojawiających się w filmy online to postaci dobrze znane na całym świecie nie mogą nigdzie pozostać anonimowe zwłaszcza jako zombie. Całkiem ciekawy pomysł został wykonany w film Wiecznie żywy, tu mamy do czynienia z miłością pomiędzy człowiekiem a zombie.

 

Chłopak zombie zakochuje się w pięknej dziewczynie od pierwszego wejrzenia. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, czym to się może skończyć i do czego to prowadzi nic dobrego z tego i tak nie wyniknie. W sumie to nie może, bo niby jak zombie ma ułożyć sobie życie z dziewczyną, która wcale zombie nie jest i ni będzie. Miłość i inne uczucia nie znają i co grosza nie lubią ograniczeń jakichkolwiek to problem jaki ma chłopak i dziewczyna pytanie czy na pewno kłopot dotyczy jej. Takiego horroru z komedią jeszcze nie było w filmach a film Wiecznie żywy proponuje nową jakość..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wiecznie żywy
Nick: