Dodany: 2013-04-09 14:35:25

 

Koszmarna adopcjaFilmy online i ich bohaterowie to niejednokrotnie postaci kultowe. Większość z tego co znajduje się w filmy online nie stanowi wiekopomnych dzieł, które przejdą do historii kina. filmy online to kino na najwyższym poziomie kiedy wezmą się za nie ambitnie reżyserzy i scenarzyści.

Takie połączenie zdaje egzamin zawsze.

 

W film Koszmarna adopcja widzimy jak młode małżeństwo postanawia adoptować małą dziewczynkę. Tak też postępują nie przynosi to jednak szczęścia ich nowej rodzinie. Ojciec biologiczny dziecka postanawia ją odzyskać i jak nietrudno się domyślić droga sądowa od razu odpada. To może przysporzyć bardzo duże kłopoty i to niemal natychmiast.

 

Tak też się stanie od razu z racji patologii jakiej ojciec się dopuścił wobec dziecka a teraz ma zamiar się jej dopuścić względem rodziców. Walka o dziecko może przejść przez wszystkie możliwe fazy i etapy do przemocy włącznie, która może przynieść ofiary śmiertelne. Fabuła film Koszmarna adopcja jest niezbyt zgrabna i sensowna. To typowy thriller bez żadnych dodatkowych walorów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszmarna adopcja
Nick: