Dodany: 2013-04-09 14:39:40

 

Dracula 3dFilmy online to kino często w wymiarze 3D to nowy format. filmy online bardzo często są tym rodzajem kina, który mocno reaguje na wszelkiego rodzaju zmiany i szybo wdraża nowe formaty.

 

Zdecydowana większość tego co trafia do filmy online to kino wymagające od widza wielkiego skupienia na efektach wizualnych. Tym tropem poszli twórcy film Dracula 3d. Fabuła tego dzieła w formacie 3D nie jest skomplikowana ani trudna do odgadnięcia. Jej kształt jest prosty i schematyczny, czyli dokładnie taki jakiego wszyscy oczekują i spodziewają się.

 

To co dzieje się w tym filmie nie odbiega od wizji jaka powstawała na przestrzeni lat w temacie wampirów i zwłaszcza hrabiego Draculi. Nowością jest format 3d trójwymiarowy Dracula to coś czego przestraszy się największy nawet twardziel. To coś co może go zaskoczyć wielokrotnie i poważnie. Bohaterami filmu są jak zwykle w tego typu produkcjach wampiry i ludzie. Akcja film Dracula 3d nie jest przebojowa ani unikatowa choć trochę wciągająca gra aktorska nie jest dobra, a film w całości ocenić można jako kiepski.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dracula 3d
Nick: