Dodany: 2013-04-09 14:47:30

 

Mocne uderzenieFilmy online i bijatyki to często słowa bliskoznaczne. Akcja wielu filmy online zwanych potocznie jako bijatyki bywa porywająca. To co dzieje się w większości filmy online bywa zaskakujące dla fanów kina kopanego.

 

Nowatorskim pomysłem jest film Mocne uderzenie to coś czego do tej pory nie było w dodatku to również komedia a nie tylko kino kopane. Fabuła wygląda następująco szkoła ma problemy finansowe, ale jedna osoba postanawia się wyłamać i chce zdobyć pieniądze dla szkoły. W tym celu musi znaleźć dodatkowe zajęcie może nim być start w zawodach MMA.

 

Z tego przyciągnie do siebie dużo pieniędzy jeśli te występy będą udane. Zarobienie okrągłej sumy nie jest wcale takie łatwe dla nauczyciela z dużym stażem w nie najmłodszym wieku. To już poważny problem. Akcja jaka toczy się w film Mocne uderzenie jest porywająca z racji swojej innowacyjności i humoru. Po pierwszych przegranych walkach pojawia się cień szansy na lepsze występy. Nasz bohater zaczyna coraz lepiej radzić sobie w klatce i pojawiają się pierwsze zwycięstwa tu kończy się komedia a zaczyna akcja.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mocne uderzenie
Nick: