Dodany: 2013-04-09 14:50:28

 

The WordsFilmy online to kino trzymające w napięciu od samego początku. Dlatego też zdecydowanie największą popularnością w gronie filmy online cieszą się dramaty i thrillery. To co się w nich dzieje nie stanowi jakiegoś większego zamieszania w otoczeniu filmy online.

 

Nowym filmem z tego gatunku jest film The Words. Jego akcja toczy się wokół życia pisarza, który znajduje się na szczycie swojej popularności jak się nagle okazuje musiał on ukraść dzieło kogoś innego. Cena za ten czyn może być naprawdę duża, wręcz olbrzymia.

 

To może przynieść bardzo negatywne skutki co nie jest specjalnie przyjemne dla nikogo w jego otoczeniu. Pisarz jako osoba zdeterminowana musi postawić na ostrzu noża kwestię weny i natchnienia. Jej brak to koniec kariery dla pisarza bez względu na jego wiek czy staż. film The Words ma typowa dla dramatu konstrukcję i trzyma w napięciu od samego początku do końca. Fabuła jest tak skonstruowana, że nie pozostawia zbyt wiele miejsca na pomyłki lub nieprzemyślane wątki. Wszystko splata się w jedną całość i wieńczy to jeden wspaniały finał jakiego nikt się nie spodziewa.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Words
Nick: