Dodany: 2013-04-09 14:54:52

 

Plaga wampirówFilmy online to kino dla fanów konkretnego stylu lub postaci. Dużo jest tu produkcji masowych dopasowanych pod gust masowego widza. Każdy po odpowiedniej przejrzeniu zbiorów filmy online znajdzie coś dla siebie.

 

W większości filmy online to kino zarezerwowane dla widza nastawionego na rozrywkę w szerokim rozumieniu tego słowa. Nowym dziełem o wampirach jest film Plaga wampirów . Jego fabuła wykracza poza typowe kino strachu, sięga dużo dalej po apokaliptyczną wizję rzeczywistości w Ameryce. Świat po katastrofie politycznej i geograficznej Ameryka jest zniszczona a na jej zgliszcza panują wampiry szukające ludzi. Grupka kilku śmiałków stawia im opór.

 

Pewnego dnia młody chłopak walczący z wampirami poznaje starszego łowcę tych stworów. Staje się on dla niego mentorem. Uczy młodego walki z wampirami i radzenia sobie z rzeczywistością jaka go otacza o tym jest film Plaga wampirów . Momentem zwrotny okazuje się podróż do serca wampirów, bowiem na miejscu okazuje się, że problem jest dużo poważniejszy i nie związany z wampirami.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Plaga wampirów
Nick: