Dodany: 2013-05-08 13:12:57

 

Nie z tego świataSeriale online to coś w sam raz na relaks są jednak takie seriale online przy których trudno się zrelaksować. Na pewno jednym z nich jest serial Nie z tego świata choć momentami jest to dzieło tak unikatowe i wybitne, że nie ma żadnych kłopotów z wprowadzeniem tam odrobiny humoru, która genialnie przeciska się między akcję a reakcję, pościgi i walkę na śmierć i życie.

 

W zasadzie to humoru w serial Nie z tego świata jest bardzo dużo, z tym że jest to humor, który nie trafia do każdego. To tak zwany czarny humor to specyficzny rodzaj humoru, który nie trafia do każdego. Mimo wszystko rzesza widzów, która bawi się przy nim doskonale jest olbrzymia. Fabuła serial Nie z tego świata jest następująca dwóch kolegów posiada nadprzyrodzone zdolności i wykorzystuje je do walki z siłami zła. Owe siły zła to potwory jakie przebywają na ziemi pod różną postacią i czasami wymagają zdemaskowania.

 

To właśnie postanawiają zrobić bohaterowie serial Nie z tego świata. Idzie im całkiem dobrze czasami wręcz wzorowo kłopot pojawia się kiedy napotykają silniejszych od siebie wtedy zaczynają się schody. Ostatecznie i tak jest bardzo zabawnie i wesoło taki jest serial Nie z tego świata.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie z tego świata
Nick: