Dodany: 2013-05-08 13:34:50

 

New GirlTematy sercowe to to co bardzo często pojawia się w serialne online. Motywem głównym w seriale online często są właśnie perypetie miłosne i inne wzruszenia jakich nie brakuje w życiu dziewczyn.

 

Akacja serial New Girl toczy się właśnie wokół tego, bohaterowie to dziewczyna porzucona przez chłopaka modela i jej trzej współlokatorzy. Wszyscy razem postanawiają pomóc Jess, która jest twarzą serial New Girl . Większość akcji serial New Girl toczy się właśnie w domu czasem na mieście lub w plenerze.

 

Zdecydowana większość akcji i fabuły rozgrywa się w miejscach znanych każdemu z nas a większość tego co dzieje się w serial New Girl to po prostu rozmowy dialogi a czasem monologi. Jess jak typowa dziewczyna jest miotana rozterkami i jej nastrój bywa bardzo skrajny i często ulega rozchwianiom. Niestety nic na to nie można poradzić mimo pomocy lokatorów Jess jest wiecznie niepocieszona. Dla dziewczyn serial New Girl jest czymś na co na pewno czekają, dlatego, że wyda się im bliski i dobrze zrozumiały.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu New Girl
Nick: