Dodany: 2013-05-08 13:52:20

 

VikingsSeriale online mogą opowiadać ciekawsze historie i to dużo ciekawsze niż tylko opowiadania o zwykłym nudnym życiu. Nieco więcej dynamiki do tematu wrzucają realne, historyczne seriale online.

 

Jednym z tych nowych rodzajów seriali jest serial Vikings jego historia opiera się na losach wspaniałych Wikingów. Ludzie z północy są bardzo silni i ich plemiona są mocno rozproszone pojawia się jednak prawdziwy wojownik jakim jest bohater serial Vikings.

 

Ma on jedno zadanie do wypełnienia chce zjednoczyć wszystkie plemiona wikingów pod jedną banderą i doprowadzić do zwycięstwa jakim jest podbój północy. W serial Vikings bohater jest postacią wyjątkową jest utożsamieniem cech wspaniałego boga ze Skandynawii Odyna. Jest to bohater najwspanialszy i jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy pod każdym względem. Opis cech jakimi można go identyfikować jest na tyle szeroki, że nie wydaje się, iż serial Vikings jest w stanie wszystko przedstawić w pozytywnym świetle to znaczy jedynym właściwym z możliwych. Bohater serialu jest postacią zbyt mocno wyidealizowaną.Dodaj nowy komentarz do artykułu Vikings
Nick: