Dodany: 2013-05-08 14:16:13

 

ViolettaSeriale online produkcji brazylijskiej mają już swoją renomę to co musi się w nich pojawić to zawsze ta sama długa lista dziwnych uczuć i zachowań. Bohaterowie tych seriale online zawsze są tak samo nastawienie do siebie i muszą reagować niezwykle melodramatycznie.

 

Jest on niestety poniekąd wpisany w fabułę takiego serialu jak serial Violetta. Jego fabuła jest następująca dziewczynka jest półsierota straciła matkę w wypadku, która była wielką piosenkarką. Odziedziczyła po niej wielki talent do śpiewania choć sama jeszcze o tym nie wie, jest wychowywana rzez ojca, który trzyma ją z dala od rówieśników i uczy się sama w domu.

 

To co spotyka bohaterkę serial Violetta wydaje się nieco nieludzkie jednak ojciec wcale taki nie jest wszystko robi z troski jest on zajętym inżynierem. Zapewnia dzięki temu dostatnie życie głównej bohaterce serial Violetta . Wszystko jednak ulega zmianie wskutek przeprowadzki do Buenos Aires, tam córka dostaje się w obroty rówieśników na wierzch wypływa jej talent do śpiewania. O tym opowiada serial Violetta.Dodaj nowy komentarz do artykułu Violetta
Nick: