Dodany: 2013-05-08 14:21:18

 

The Walking DeadSeriale online często są tak tworzone by zaskoczyć widzów po drugiej stronie ekranu. W związku z tym seriale online dobrze sprzedają się kiedy poruszają się wokół tematyki strachu np. horrory.

 

Kiedyś takie seriale nie powstawały i nikt nawet nie myślał o ich produkowani brak było odważnych do wzięcia się za ten temat. Teraz jednak tabu zostało już oficjalnie przełamane mianowicie stało się to za sprawą serial The Walking Dead. Jego akcja to to co widzieliśmy już w wielu filmach katastroficznych czy horrorach. Ameryka i cały świat został dotknięty plagą zombi większość osób zginęła a ci, którzy pozostali muszą walczyć o życie o ich zmaganiach opowiada serial The Walking Dead .

 

Fabuła jest taka, że na początku widzimy jednego śmiałka, który walczy z zombi potem z czasem w miarę jak przemierza kraj dołączają do niego nowi śmiałkowie, zajmują się pomaganiem mu w walce. Po pierwszym sezonie serial The Walking Dead mamy już sporą grupkę śmiałków gotowych przemierzać świat w celu realizacji swojego planu. Pokonanie wszystkich zombi może trwać co odbije się na długości serial The Walking Dead.Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: