Dodany: 2013-05-24 11:15:32

 

The WickedFilm online z czarownicą w tle nie przyciąga już takiej rzeszy fanów jak przed laty. W dobrym filmy side by side z gatunku horror nie zawsze musi występować czarownica. Stały się one sławetnymi postaciami z racji bajek dla dzieci w których robiły swoją pierwszą karierę.

 

Potem przyszła kolej na ich pojawienie się w filmy online 3d. Od chwili trafienia do pierwszego horroru w film online ich kariera stała się globalna. W film The Wicked widzimy jak grupka małych nastolatków sama pcha się w kłopoty idzie prosto do czarownicy w paszczę lwa można powiedzieć. Postanawiają udać się do lasu po to by znaleźć czarownicę.

 

Oczywiście motywem przewodnim przyciągającym ich do lasu jest nic innego jak chęć sprawdzenia prawdziwości legend o czarownicy z lasu. Nie wiadomo gdzie mieszka, więc postanawiają ją odnaleźć i złożyć kulturalną i miłą wizytę. Czy dojdzie ona do skutku? Tego nie wiadomo jeszcze. Warto zobaczyć film The Wicked po to by nabrać szerszego spojrzenia na obecną rzeczywistość. filmy 3d z czarownicami są zawsze kinem trudnym nie wiadomo co nowego można pokazać w tym temacie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Wicked
Nick: